contact

Home » Info » contact

contact

STUK KUNSTENCENTRUM vzw
Naamsestraat 96 . B-3000 Leuven
t. +32 (0)16 320 300
info@stuk.be | www.stuk.be
BTW-nummer BE-0411 973 450
Ondernemingsnummer 0411973450


INFO & TICKETS

t. +32 (0)16 320 320 
ticket[at]stuk.be | www.stuk.be
rekeningnummer : BE86 7344 2920 0050 (BIC KREDBEBB)

LOST & FOUND
t. +32 (0)16 320 323


OPENINGSUREN

STUK ONTHAAL 

Normale openingsuren tijdens het seizoen:
ma - vr 10:00 - 21:00 
za & zo 17:00 - 17:30 & 19:30 - 21:00

Buiten deze openingsuren is STUK Onthaal niet telefonisch bereikbaar.
Bij afwijkende programmatie gaat het onthaal in de regel een halfuur voor de (film)vertoning open.

t. 016 320 320 | ticket[at]stuk.be 

STUKcafé 

Normale openingsuren tijdens het seizoen:
ma - vr 11:00 - 2:00
za - zo 14:00 - 2:00 
 

TOEGANKELIJKHEID
STUK is toegankelijk voor mensen met een rolstoel via de hoofdingang aan de Naamsestraat tijdens de openingsuren van het café (zie hierboven). Er is een rolstoellift met een plateau van 80x90cm om de trappen tussen de voordeur en de inkomdeur van het café te overbruggen.

De zalen kunnen bereikt worden via de lift, rechts naast de toog in het café. STUK Onthaal, Soetezaal, Filmzaal, Labozaal en Auditorium bereik je via het binnenplein (niveau onthaal). STUK Expozaal, Verbeekzaal en Studio bereik je rechtstreeks met de lift.

Voor de STUK-voorstellingen kun je je best aanmelden aan het onthaal, zodat de avondverantwoordelijke je persoonlijk kan begeleiden naar de zaal. In de gang aan de hoofdingang, tegenover het café, is er aangepast sanitair.


MEDEWERKERS

Algemene en artistieke leiding 
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Zakelijke leiding
Klaus Ludwig | +32 (0)16 320 301 | klaus.ludwig[at]stuk.be

Dagelijkse leiding & gebouwbeheer
Wieter Bloemen | +32 (0)16 320 302 | wieter.bloemen[at]stuk.be

Programmatie Muziek
Gilke Vanuytsel | +32 (0)16 320 304 | gilke.vanuytsel[at]stuk.be

Programmatie Beeldende Kunst & Artefact
Karen Verschooren | +32 (0)16 320 307 | karen.verschooren[at]stuk.be

Programmatie Dans
Charlotte Vandevyver | +32 (0)16 320 337 | charlotte.vandevyver[at]stuk.be

Coördinatie Playground & Kunst in de publieke ruimte
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Productie Beeldkunst & Playground/Artefact
Ilse Van Essche | +32 (0)16 320 303 | ilse.vanessche[at]stuk.be 

Productie Podiumkunsten
Leen Bleys | +32 (0)16 320 305 | leen.bleys[at]stuk.be

Communicatie
Frank Geypens | +32 (0)16 320 313 | frank.geypens[at]stuk.be
Sara Thewissen | +32 (0)16 320 317 | sara.thewissen[at]stuk.be 
Joeri Thiry | +32 (0)16 320 355 | joeri.thiry[at]stuk.be
Hans Empereur | +32 (0)16 320 308 | hans.empereur[at]stuk.be

Vrijwilligerscoördinatie
Margot De Boeck | +32 (0)16 320 312 | margot.deboeck[at]stuk.be

Technische Leiding
Richard Kerkhofs | +32 (0)16 320 315 | richard.kerkhofs[at]stuk.be

Techniek
Babs Boey | +32 (0)16 320 316 | barbara.boey[at]stuk.be
Anne Heyman | +32 (0)16 320 316 | anne.heyman[at]stuk.be
Jesse Jansens | +32 (0)16 320 316 | jesse.jansens[at]stuk.be
Roel Penninckx | +32 (0)16 320 316 | roel.penninckx[at]stuk.be
Erik Penninckx | +32 (0)16 320 316 | erik.penninckx[at]stuk.be
Johannes Vochten | +32 (0)16 320 316 | johannes.vochten[at]stuk.be

Systeembeheer & IT
Ilse Bollens | computer[at]stuk.be 

Coördinatie Onthaal & Ticketing
Ingrid Van Eycken | +32 (0)16 320 319 | ingrid.vaneycken[at]stuk.be

Onthaal & Ticketing
Annemie Lambrechts | +32 (0)16 320 300 | annemie.lambrechts[at]stuk.be
Hilde Van Wijnsberghe | +32 (0)16 320 300 | hilde.vanwijnsberghe[at]stuk.be 

Claudia Vos | +32 (0)16 320 320 | claudia.vos[at]stuk.be 
Sarah Houdart | +32 (0)16 320 320 | sarah.houdart[at]stuk.be 

Boekhouding
Leen Van Hoeck+32 (0)16 320 346  | leen.vanhoeck[at]stuk.be

Catering
Hanne Goris
Peter Hannosset | peter.hannosset[at]stuk.be 

Coördinatie STUKcafé
Raphael Klaps | +32 (0)16 320 314 | raphael.klaps[at]stuk.be
Margaux Janssens | +32 (0)16 320 314 | margaux.janssens[at]stuk.be

STUKcafé
Hoofdbarmannen: Hans Fannes, Bert Etienne, Joren Monnens & Mathias Verduyckt
Kookploeg: Pieter Wauters, Ilja Postel & Dries Clauwaert
Tappers: Liene Blancke, Korneel Boon, Sander Puls, Jesse Hellinckx, Silke De Roover, Merel Hesse, Marlies Van Poucke, Philip Gallasz & Benjamin Khalil Zare

Onderhoud
GOM
Rosette Van Mechgelen

RAAD VAN BESTUUR

Jo Stulens (voorzitter), Peter Anthonissen, Lies Daenen, Nele De Cuyper, Daphne De Roo, Saïd El Khadraoui, Cilia Gouwy, Luc Haegemans, Katlijn Malfliet, Stefaan Saeys, Izzy Van Aelst