Contact

STUK KUNSTENCENTRUM VZW

Naamsestraat 96 . B-3000 Leuven
t. +32 (0)16 320 300
info@stuk.be | www.stuk.be
BTW-nummer
BE-0411 973 450
Ondernemingsnummer 0411973450

INFO & TICKETS

t. +32 (0)16 320 320
ticket[at]stuk.be | www.stuk.be
rekeningnummer
: BE86 7344 2920 0050 (BIC KREDBEBB)

LOST & FOUND

t. +32 (0)16 320 323

OPENINGSUREN

STUK ONTHAAL

Normale openingsuren tijdens het seizoen:
ma - vr 10:00 - 21:00
za 17:00 - 17:30 & 19:30 - 21:00
zo 14:30 - 15:00, 17:00 - 17:30 & 19:30 - 21:00

Buiten deze openingsuren is STUK Onthaal niet telefonisch bereikbaar.
Bij afwijkende programmatie gaat het onthaal in de regel een halfuur voor de (film)vertoning open.

t. 016 320 320 | f. 016 320 330 | ticket[at]stuk.be

STUKCAFÉ

Normale openingsuren tijdens het seizoen:
ma - vr 11:00 - 2:00
za - zo 14:00 - 2:00

Uitzonderingen juni
alle weekends van juni: café gesloten op zaterdag & zondag

zaterdag 30 juni - zondag 9 september: café gesloten

TOEGANKELIJKHEID
STUK is toegankelijk voor mensen met een rolstoel via de hoofdingang aan de Naamsestraat tijdens de openingsuren van het café (zie hierboven). Er is een rolstoellift met een plateau van 80x90cm om de trappen tussen de voordeur en de inkomdeur van het café te overbruggen.

De zalen kunnen bereikt worden via de lift, rechts naast de toog in het café. STUK Onthaal, Filmzaal, Labozaal en Auditorium bereik je via het binnenplein (niveau onthaal). STUK Expozaal, Verbeekzaal en Studio bereik je rechtstreeks met de lift. STUK Soetezaal is bereikbaar via de lift, onder begeleiding van een STUKmedewerker. Vraag ernaar aan het barpersoneel.

Voor de STUK-voorstellingen kun je je best aanmelden aan het onthaal, zodat de avondverantwoordelijke je persoonlijk kan begeleiden naar de zaal. In de gang aan de hoofdingang, tegenover het café, is er aangepast sanitair.

MEDEWERKERS

Algemene en artistieke leiding
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Zakelijke leiding
Klaus Ludwig | +32 (0)16 320 301 | klaus.ludwig[at]stuk.be

Assistent zakelijke leiding
Jasmijn Dhaese | +32 16 320 301 | jasmijn.dhaese[at]stuk.be

Dagelijkse leiding
Margaux Janssens | +32 (0)16 320 335 | margaux.janssens[at]stuk.be

Infrastructuurbeheer
Jan Willemsens | +32 (0)16 320 302 | huismeester[at]stuk.be

Programmatie Muziek
Gilles Helsen | +32 (0)16 320 304 | gilles.helsen[at]stuk.be

Programmatie Beeldende Kunst & Artefact
Karen Verschooren | +32 (0)16 320 307 | karen.verschooren[at]stuk.be

Programmatie Dans
Charlotte Vandevyver | +32 (0)16 320 337 | charlotte.vandevyver[at]stuk.be

Coördinatie Playground & Kunst in de publieke ruimte
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Productie Beeldkunst & Playground/Artefact
Ilse Van Essche | +32 (0)16 320 303 | ilse.vanessche[at]stuk.be

Productie Podiumkunsten
Leen Bleys | +32 (0)16 320 305 | leen.bleys[at]stuk.be

Hoofd communicatie
Frank Geypens | +32 (0)16 320 313 | frank.geypens[at]stuk.be

Communicatie
Sara Thewissen | +32 (0)16 320 317 | sara.thewissen[at]stuk.be
Joeri Thiry | +32 (0)16 320 355 | joeri.thiry[at]stuk.be
Caroline Henderickx | +32 (0)16 320 308 | caroline.henderickx[at]stuk.be
Antea Van Woensel | +32 (0)16 320 312 | antea.vanwoensel[at]stuk.be

Vrijwilligerscoördinatie
Antea Van Woensel | +32 (0)16 320 312 | antea.vanwoensel[at]stuk.be

Technische Leiding
Roel Penninckx | +32 (0)16 320 316 | roel.penninckx[at]stuk.be

Techniek
Babs Boey | +32 (0)16 320 316 | barbara.boey[at]stuk.be
Anne Heyman | +32 (0)16 320 316 | anne.heyman[at]stuk.be
Jesse Jansens | +32 (0)16 320 316 | jesse.jansens[at]stuk.be
Tom Philips | +32 (0)16 320 316 | tom.philips[at]stuk.be
Klaas Trekker | +32 (0)16 320 316 | klaas.trekker[at]stuk.be
Neal Van Pee | +32 (0)16 320 316 | neal.vanpee[at]stuk.be
Jorne Hermans | +32 (0)16 320 316 | jorne.hermans[at]stuk.be
Dries Demuynck | +32 (0)16 320 316 | dries.demuynck[at]stuk.be
Stijn Vanwing | +32 (0)16 320 316 | stijn.vanwing[at]stuk.be

Systeembeheer & IT
Stijn Van Lommel-Wuestenberg | computer[at]stuk.be

Coördinatie Onthaal & Ticketing
Ingrid Van Eycken | +32 (0)16 320 319 | ingrid.vaneycken[at]stuk.be

Onthaal & Ticketing
Annemie Lambrechts | +32 (0)16 320 300 | annemie.lambrechts[at]stuk.be
Flavie Lindemans | +32 (0)16 320 320 | flavie.lindemans[at]stuk.be
Nienke Vanderwegen | +32 (0)16 320 320 | nienke.vanderwegen[at]stuk.be
Antea Van Woensel | +32 (0)16 320 320 | antea.vanwoensel[at]stuk.be

Boekhouding
Leen Van Hoeck | +32 (0)16 320 346 | leen.vanhoeck[at]stuk.be

Catering
Stijn Van Lommel-Wuestenberg | stijn.van.lommel-wuestenberg[at]stuk.be

Coördinatie STUKcafé
Raphael Klaps | +32 (0)16 320 314 | raphael.klaps[at]stuk.be
Margaux Janssens | +32 (0)16 320 314 | margaux.janssens[at]stuk.be

Barbeheer STUKcafé
Benjamin Khalil Zare | benjamin.kz[at]stuk.be

STUKcafé
Hoofdtappers: Hans Fannes, Emma Verbeeck, Mathias Verduyckt
Tappers: Merel Hesse, Oriana Smolders, Dries Vrebos, Matilde Geuëns, Ann-Sophie Byvoet, Loeka van Hauwe, Matilde Verbeeck, Lukas Kestens, Sara Parton, Senne Heeren
Foodbar: Dries Clauwaert, Julio Cesar Dias Teixeira, Jesse Hellinckx, Silke De Roover, Olivia Peeters

Onderhoud
Aronia NV

RAAD VAN BESTUUR

Jo Stulens (voorzitter), Peter Anthonissen, Lies Daenen, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Saïd El Khadraoui, Izzy Van Aelst, Nele De Cuyper, Willem Vanderhoydonks, Shoera Sels, Luc Haegemans

Optioneel
Optioneel