Team

MEDEWERKERS

Algemene en artistieke leiding
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Zakelijke leiding
Klaus Ludwig | +32 (0)16 320 301 | klaus.ludwig[at]stuk.be

Assistent zakelijke leiding
Jasmijn Dhaese | +32 16 320 301 | jasmijn.dhaese[at]stuk.be

Dagelijkse leiding
Margaux Janssens | +32 (0)16 320 335 | margaux.janssens[at]stuk.be

Infrastructuurbeheer
Willem Vanderhoydonks | +32 (0)16 320 302 | huismeester[at]stuk.be

Programmatie Geluid
Gilles Helsen | +32 (0)16 320 304 | gilles.helsen[at]stuk.be

Programmatie Jazz op zondag
stukcafé[at]stuk.be

Programmatie Beeldende Kunst & Artefact
Karen Verschooren | +32 (0)16 320 307 | karen.verschooren[at]stuk.be

Programmatie Dans
Karen Joosten | +32 (0)16 320 337 | karen.joosten[at]stuk.be

Programmatie Playground
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Productie Beeldkunst & Playground/Artefact
Ilse Van Essche | +32 (0)16 320 303 | ilse.vanessche[at]stuk.be

Productie Dans
Leen Bleys | +32 (0)16 320 305 | leen.bleys[at]stuk.be

Productie Playground, Artefact & Geluid
Inge Lauwers | +32 (0)16 320 310 | inge.lauwers[at]stuk.be

Hoofd communicatie
Frank Geypens | +32 (0)16 320 313 | frank.geypens[at]stuk.be

Communicatie
Caroline Henderickx | +32 (0)16 320 308 | caroline.henderickx[at]stuk.be
Sara Thewissen | +32 (0)16 320 317 | sara.thewissen[at]stuk.be
Joeri Thiry | +32 (0)16 320 355 | joeri.thiry[at]stuk.be
Antea Van Woensel | +32 (0)16 320 312 | antea.vanwoensel[at]stuk.be

Vrijwilligerscoördinatie
Antea Van Woensel | +32 (0)16 320 312 | vrijwilligers[at]stuk.be

Technische Leiding
Roel Penninckx | +32 (0)16 320 316 | roel.penninckx[at]stuk.be

Technische productie
Erik Penninckx | +32 (0)16 320 316 | erik.penninckx[at]stuk.be

Techniek

Babs Boey | +32 (0)16 320 316 | barbara.boey[at]stuk.be
Anne Heyman | +32 (0)16 320 316 | anne.heyman[at]stuk.be
Tom Philips | +32 (0)16 320 316 | tom.philips[at]stuk.be
Klaas Trekker | +32 (0)16 320 316 | klaas.trekker[at]stuk.be
Neal Van Pee | +32 (0)16 320 316 | neal.vanpee[at]stuk.be
Jorne Hermans | +32 (0)16 320 316 | jorne.hermans[at]stuk.be
Stijn Vanwing | +32 (0)16 320 316 | stijn.vanwing[at]stuk.be
Renaldo Maria | +32 (0)16 320 316 | renaldo.maria[at]stuk.be

Systeembeheer & IT
Stijn Van Lommel-Wuestenberg | computer[at]stuk.be

Coördinatie Onthaal & Ticketing
Ingrid Van Eycken | +32 (0)16 320 319 | ingrid.vaneycken[at]stuk.be

Onthaal & Ticketing
Annemie Lambrechts | +32 (0)16 320 300 | annemie.lambrechts[at]stuk.be
Flavie Lindemans | +32 (0)16 320 320 | flavie.lindemans[at]stuk.be
Nienke Vanderwegen | +32 (0)16 320 320 | nienke.vanderwegen[at]stuk.be
Antea Van Woensel | +32 (0)16 320 320 | antea.vanwoensel[at]stuk.be
Celie Huybens | +32 (0)16 320 320 | celie.huybens[at]stuk.be

Boekhouding
Leen Van Hoeck | +32 (0)16 320 346 | leen.vanhoeck[at]stuk.be

Catering
Stijn Van Lommel-Wuestenberg | stijn.van.lommel-wuestenberg[at]stuk.be
Ester Visker | ester.visker[at]stuk.be

Coördinatie STUKcafé
Benjamin Khalil Zare | +32 (0)16 320 314 | benjamin.kz[at]stuk.be
Margaux Janssens | +32 (0)16 320 335 | margaux.janssens[at]stuk.be
stukcafe[at]stuk.be

STUKcafé

Hoofdtappers: Dries Vrebos, Matilde Geuëns, Hans Fannes, Loeka Van Hauwe en Julio César Teixeira.
Foodbar: Silke De Roover , Helena Van Looveren, Nitin Varma Gottumuka , en Julio César Teixeira.
Tappers: Orgil Oyundelger, Hannah Geeraerts, Kato Van der Speeten, Lukas Abts, Bram Gommers, Joren Dillen, Milan Manshoven, Silke De Roover, Ann-Sophie Byvoet en Bertrand Vande Voorde, Helena Van Looveren, Nitin Varma Gottumuka.

Onderhoud

Aronia NV

RAAD VAN BESTUUR

Saïd El Khadraoui (voorzitter), Peter Anthonissen, Lies Daenen, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Shila Anaraki, Jasper Tweepenninckx, Leen Van Ende, Piet Forger, Denise Vandevoort, Anke Gilleir, Sammy Ben Yakoub, Annemie Lemahieu, Frederik Vandepitte, Lut Vercruysse