Team


MEDEWERKERS

Algemene en artistieke leiding
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Zakelijke leiding
Klaus Ludwig | +32 (0)16 320 301 | klaus.ludwig[at]stuk.be

Dagelijkse leiding

Margaux Janssens | +32 (0)16 320 335 | margaux.janssens[at]stuk.be

Infrastructuurbeheer
Willem Vanderhoydonks | +32 (0)16 320 302 | huismeester[at]stuk.be

Programmatie Geluid
Gilles Helsen | +32 (0)16 320 304 | gilles.helsen[at]stuk.be

Programmatie Jazz op zondag
stukcafé[at]stuk.be

Programmatie Beeldende Kunst & Artefact
Karen Verschooren | +32 (0)16 320 307 | karen.verschooren[at]stuk.be

Programmatie Dans
Karen Joosten | +32 (0)16 320 337 | karen.joosten[at]stuk.be

Programmatie Playground
Steven Vandervelden | +32 (0)16 320 306 | steven.vandervelden[at]stuk.be

Productie Beeldkunst & Playground/Artefact
Ilse Van Essche | +32 (0)16 320 303 | ilse.vanessche[at]stuk.be

Productie Dans
Fien Aerts | +32 (0)16 320 335 | fien.aerts[at]stuk.be

Productie Playground, Artefact & Geluid
Inge Lauwers | +32 (0)16 320 310 | inge.lauwers[at]stuk.be

Hoofd communicatie
Martje Ceulemans | +32 (0)16 320 318 | martje.ceulemans[at]stuk.be

Communicatie
Frank Geypens | +32 (0)16 320 313 | frank.geypens[at]stuk.be
Caroline Henderickx | +32 (0)16 320 308 | caroline.henderickx[at]stuk.be
Sara Thewissen | +32 (0)16 320 317 | sara.thewissen[at]stuk.be
Joeri Thiry | +32 (0)16 320 355 | joeri.thiry[at]stuk.be

Vrijwilligerscoördinatie
Maud Philips | +32 (0)16 320 312 | vrijwilligers[at]stuk.be

Technische Leiding
Roel Penninckx | +32 (0)16 320 316 | roel.penninckx[at]stuk.be

Coördinatie podiumtechniek
Dries D'Hondt | +32 (0)16 320 316 | dries.dhondt[at]stuk.be

Techniek

Babs Boey | +32 (0)16 320 316 | barbara.boey[at]stuk.be
Anne Heyman | +32 (0)16 320 316 | anne.heyman[at]stuk.be
Tom Philips | +32 (0)16 320 316 | tom.philips[at]stuk.be
Neal Van Pee | +32 (0)16 320 316 | neal.vanpee[at]stuk.be
Fenna Maas | +32 (0)16 320 316 | fenna.maas[at]stuk.be
Sijmen Van Vaerenbergh | +32 (0)16 320 316 | sijmen.vanvaerenbergh[at]stuk.be

Systeembeheer & IT
Lorenzo Soetarto | computer[at]stuk.be

Coördinatie Onthaal & Ticketing
Ingrid Van Eycken | +32 (0)16 320 319 | ingrid.vaneycken[at]stuk.be

Onthaal & Ticketing
Annemie Lambrechts | +32 (0)16 320 325 | annemie.lambrechts[at]stuk.be

Boekhouding & assistentie zakelijke leiding
Leen Van Hoeck | +32 (0)16 320 346 | leen.vanhoeck[at]stuk.be

Catering
Gert Lauwaert | gert.lauwaert[at]stuk.be
Jurgen Debergh | jurgen.debergh[at]stuk.be

Coördinatie STUKcafé
Thomas Vreriks | +32 (0)16 320 335 | thomas.vreriks[at]stuk.be
Margaux Janssens | +32 (0)16 320 335 | margaux.janssens[at]stuk.be
stukcafe[at]stuk.be

STUKcafé

Hoofdtappers: Hans Fannes, Cas Kinnaer, Niel Jaspers
Tappers: Bram Gommers, Milan Manshoven, Delphine De Smedt, Jolien Vandoorne, Astrid Cox, Lena Verhaegen, Olivio Tentori Montalto, Otis Verhoeven, Ine Van Oeyen, Akshara Parul, Bram Guillemyn, Emma Rotty, Amber Dooms, Chloë Van der Strieck en Laura Tijskens


Onderhoud
Cecilia Nyarko
Aronia NV

BESTUUR

Saïd El Khadraoui (voorzitter), Peter Anthonissen, Sammy Ben Yakoub, Piet Forger, Anke Gilleir, Shila Hadji Heydari Anaraki, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Celien Govaerts, Luca Turcksin, Els Theunis, Denise Vandevoort, Anja Verbeeck, Lut Vercruysse


Goed bestuur, fair practices & integriteitsbeleid
STUK hecht veel belang aan goed bestuur, fair practices en integriteit op het vlak van psychosociaal welzijn.Daarom werken we hier continu aan en streven we naar een voorbeeldrol op deze domeinen.