Een groep artiesten in kleurrijke casual kleding tillen en ondersteunen een persoon horizontaal boven hen in een acrobatische podiumformatie, met houten kisten op de achtergrond.

A group of performers in colorful casual clothing lift and support a person horizontally above them in an acrobatic stage formation, with wooden boxes in the background. © Toon Van Gramberen
Dans
fABULEUS & THERE THERE Company

Oui. Non. Attention.

Jongeren gebruiken partneracrobatie als een bijzondere manier van aandacht voor elkaar.

‘Aandacht is de zeldzaamste en zuiverste vorm van generositeit’, zei de Franse filosofe en activiste Simone Weil ooit.

In een tijdperk waarin onze aandacht voortdurend versnippert door eindeloze prikkels en afleidingen, vragen we ons af wat er gebeurt wanneer we ons bewust richten op de ander, op ons lichaam en op onze omgeving. Vanuit dat idee gaan jonge acrobaten aan de slag met de artistieke en fysieke circustaal van THERE THERE Company. Partneracrobatie vergt een bijzondere manier van aandacht voor de kleine fysieke signalen die helpen balans en kracht in te schatten. Oui. Non. Attention. benadert aandacht als een daad van verantwoordelijkheid en een middel tot verbinding.

concept & regie THERE THERE Company (Hanna Mampuys en Toon Van Gramberen) performers Noor Buysse, Lukas D'Haese, Affie De Cooman, Alma De Kock, Elena Hamvas, Flor Klinckaert, Zélie Mahaux, Lena Nackaerts, Jard Schippers & Martha Vercauteren dramaturgie Marie Peeters kostuums Oona Mampuys lichtontwerp Seppe Janssens muziek Abel Ghekiere scenografie Shady Systems productie fABULEUS & THERE THERE Company coproductie Circuswerkplaats Dommelhof, CIRKLABO, Miramiro, Perpodium en STUK Kunstencentrum in samenwerking met Circusplaneet, Ell Circo D’ell Fuego, Zonder Handen en deRUIMTE spreiding GOOD COMPANY met de steun van stad Leuven, de Vlaamse overheid en de Tax Shelter van de Belgische federale overheid

wo 14 apr '27 20:00
Tickets Laatste tickets Uitverkocht
vr 16 apr '27 20:00
Tickets Laatste tickets Uitverkocht
za 17 apr '27 20:00
Tickets Laatste tickets Uitverkocht

Avondvoorstellingen beginnen om 20:00
vanaf het seizoen 26-27.

Dit is een Dubbeldans-voorstelling, die we samen organiseren met 30CC. Kijk dus zeker ook eens op hun website als de voorstelling bij ons uitverkocht is, want zij hebben misschien nog tickets.

Locatie

STUK Soetezaal

Prijs

€20 basis
€15 reductie
€10
halve prijs

Meer uitleg over onze prijzen vind je hier.

Leeftijd

12+